Opleidingen



 
# Omschrijving DatumVan Locatie  
1 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie I - Vilvoorde 21/09/2019 EUROVOLLEYCENTER
2 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie II - Vilvoorde 21/09/2019 EUROVOLLEYCENTER
3 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie IIIb - Blankenberge 21/09/2019 FLOREAL
4 Oefensessie Acro - Gent 21/09/2019 Loods 25
5 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie I - Blankenberge 22/09/2019 FLOREAL
6 Examen Rope Skipping CREA - Gent 22/09/2019 FPPW
7 Examen Rope Skipping DIFF - Gent 22/09/2019 FPPW
8 FOUT Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie I - Blankenberge 22/09/2019 FLOREAL
9 Jurybijscholing Ropeskipping CREA - Gent 22/09/2019 FPPW
10 Jurybijscholing Ropeskipping DIFF - Gent 22/09/2019 FPPW
11 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie III - Vilvoorde 22/09/2019 EUROVOLLEYCENTER
12 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie IIIa - Blankenberge 21/09/2019 FLOREAL
13 Examen ACRO I - II - III - IV - Gent 28/09/2019 FPPW
14 Jurycursus Recrea DMT-MT-TRA - Landegem 28/09/2019 SPORTHAL LANDEGEM
15 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie II (indien je cat. III hebt = cat. IIIa+IIIb) - Mechelen 28/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
16 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie II (indien je cat. IIIb hebt) - Blankenberge 21/09/2019 FLOREAL
17 Examen DMT I-II-III-IV - Assebroek 29/09/2019 d'ABDIJ
18 Examen Rope Skipping CREA - Mechelen 29/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
19 Examen Rope Skipping DIFF - Mechelen 29/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
20 Examen TRA I-II-III-IV - Assebroek 29/09/2019 Sport Vlaanderen BRUGGE
21 Jurybijscholing Ropeskipping CREA - Mechelen 29/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
22 Jurybijscholing Ropeskipping DIFF - Mechelen 29/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
23 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie II (indien je cat. IIIb hebt) - Mechelen 28/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
24 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie IIIa - Mechelen 28/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
25 Jurycursus Toestelturnen meisjes - categorie IIIb - Mechelen 29/09/2019 Ontmoetings- en vergadercentrum De Lindepoort
26 Jurycursus Tumbling - categorie III - Assebroek 29/09/2019 d'ABDIJ
27 Jurycursus Tumbling - categorie IIIab - Assebroek 29/09/2019 d'ABDIJ
28 Jurycursus Tumbling - categorie IIIc - Assebroek 29/09/2019 d'ABDIJ
29 Examen RG IV - Gent 5/10/2019 HUIS VAN DE SPORT GENT
30 Jurycursus Recrea DMT-MT-TRA - Brasschaat 5/10/2019 SPORTCENTRUM PEERDSBOS
31 Jurycursus Recrea Toestelturnen opgelegd + vrij werk - Nazareth 6/10/2019 SPORTHAL NAZARETH
32 Jurycursus Recrea TU-LM-AIR - Gent 6/10/2019 Loods 25
33 Examen TTJ I-II-III - Vilvoorde 12/10/2019 EUROVOLLEYCENTER
34 Examen TTM I - Brugge 12/10/2019 d'ABDIJ
35 Examen TTM II - Brugge 12/10/2019 d'ABDIJ
36 Examen TTM IIIa - Brugge 12/10/2019 d'ABDIJ
37 Examen TTM IIIb - Brugge 12/10/2019 d'ABDIJ
38 Examen Rope Skipping CREA - Wilrijk 26/10/2019 UA Campus Drie Eiken
39 Examen Rope Skipping DIFF - Wilrijk 26/10/2019 UA Campus Drie Eiken
40 Jurybijscholing Ropeskipping CREA - Wilrijk 26/10/2019 UA Campus Drie Eiken
41 Jurybijscholing Ropeskipping DIFF - Wilrijk 26/10/2019 UA Campus Drie Eiken
42 Jurycursus Recrea TU-LM-AIR - Zonhoven 26/10/2019 Evenementenhal Zonhoven
43 Recyclage DMT - Gent 26/10/2019 HUIS VAN DE SPORT GENT
44 Recyclage TRA - Gent 26/10/2019 HUIS VAN DE SPORT GENT
45 Juryattest Tumbling I-niveau - Wilrijk 9/11/2019 EVENT CENTER ASPEN
46 Jurycursus Tumbling - categorie I - Wilrijk 9/11/2019 EVENT CENTER ASPEN
47 Jurycursus Tumbling - categorie II - Wilrijk 9/11/2019 EVENT CENTER ASPEN
48 Jurycursus Tumbling - categorie III - Wilrijk 9/11/2019 EVENT CENTER ASPEN
49 Jurycursus Tumbling - categorie IIIab - Wilrijk 9/11/2019 EVENT CENTER ASPEN
50 Jurycursus Tumbling - categorie IIIc - Wilrijk 9/11/2019 EVENT CENTER ASPEN
51 Jurycursus Demo - Brasschaat 16/11/2019 SPORTCENTRUM PEERDSBOS
52 Jurycursus Recrea Acro - Belsele 16/11/2019 GAVERTJE VIER
53 Jurycursus Dans - Gent 17/11/2019 PLANEET MARS
54 Jurycursus Recrea Toestelturnen opgelegd + vrij werk - Kalmthout 17/11/2019 SPORTZAAL GYMKA
55 Examen TU I-II-III-IIIab-IIIc - Gent 30/11/2019 AUDITORIUM PPW
56 Jurycursus Recrea Toestelturnen vrij werk - Kalmthout 8/12/2019 SPORTZAAL GYMKA
57 Examen Rope Skipping CREA - Gent 25/01/2020 FPPW
58 Examen Rope Skipping DIFF - Gent 25/01/2020 FPPW
59 Jurybijscholing Ropeskipping CREA - Gent 25/01/2020 FPPW
60 Jurybijscholing Ropeskipping DIFF - Gent 25/01/2020 FPPW
61 Instructeur B TTj - Reglementen en jurering (module 2B) 29/06/2020 Thuis
62 Instructeur B TTm - Reglementen en jurering (module 2B) 29/06/2020 Thuis
63 Instructeur B Tumbling - Reglementen en jurering (module 2B) 29/06/2020 Thuis
64 Judge@home Competitie Rope Skipping 29/06/2020 Thuis
65 Judge@home Competitie Rope Skipping - Speed 29/06/2020 Thuis
66 Judge@home RECREA ACRO 29/06/2020 Thuis
67 Judge@home Recrea AT/LM/TU 29/06/2020 Thuis
68 Judge@home Recrea DMT/MT/TRA 29/06/2020 Thuis
69 Judge@home RECREA Rope Skipping 29/06/2020 Thuis
70 Judge@home RECREA Toestelturnen 29/06/2020 Thuis