Opleidingen



 
# Omschrijving DatumVan Locatie  
1 Jurycursus Tumbling - categorie III - Assebroek 7/11/2021 d'ABDIJ
2 Jurycursus Tumbling - categorie IIIab - Assebroek 7/11/2021 d'ABDIJ
3 Jurycursus Tumbling - categorie IIIc - Assebroek 7/11/2021 d'ABDIJ
4 Recyclage TTM categorie III & IIIA optie 1 7/11/2021 Vanuit uw kot!
5 Recyclage TTM categorie III & IIIA optie 2 9/11/2021 Vanuit uw kot!
6 Recyclage TTM categorie I & II optie 1 10/11/2021 Vanuit uw kot!
7 Recyclage: online oefensessie Dubbele Minitrampoline 13/11/2021 Vanuit uw kot!
8 Recyclage: online oefensessie Lange Mat 13/11/2021 Vanuit uw kot!
9 Recyclage: online oefensessie Trampoline 13/11/2021 Vanuit uw kot!
10 Examen TTM IIIa - Assebroek 14/11/2021 d'ABDIJ
11 Examen TTM IIIb - Assebroek 14/11/2021 d'ABDIJ
12 Recyclage TTM categorie I & II optie 2 14/11/2021 Vanuit uw kot!
13 Jurycursus Demo - Brasschaat 20/11/2021 SPORTCENTRUM PEERDSBOS
14 Jurycursus Recrea Toestelturnen - Wachtebeke 20/11/2021 SPORTCENTRUM PUYENBROECK
15 Recyclage Demo - Brasschaat 20/11/2021 SPORTCENTRUM PEERDSBOS
16 Jurycursus Dans - Ertvelde 21/11/2021 SPORTCENTRUM HOGE WAL
17 Recyclage Dans - Ertvelde 21/11/2021 SPORTCENTRUM HOGE WAL
18 Jurycursus Ropeskipping CREA CI optie 3 - Home 27/11/2021 Vanuit uw kot!
19 Jurycursus Ropeskipping DIFF CI optie 3 - Home 27/11/2021 Vanuit uw kot!
20 Examen TU I-II-III-IIIab-IIIc - Edegem 28/11/2021 HOTEL TER ELST
21 Jurycursus Ropeskipping CREA AB optie 3 - Home 28/11/2021 Vanuit uw kot!
22 Jurycursus Ropeskipping DIFF AB optie 3 - Home 28/11/2021 Vanuit uw kot!
23 Recyclage Ritmiek optie 1 - Gent 11/12/2021 Loods 25
24 Jurycursus Recrea Toestelturnen - Kalmthout 19/12/2021 SPORTZAAL GYMKA
25 Recyclage ACRO - Online 18/12/2021 Vanuit uw kot!
26 Examen Recylage Ritmiek - optie 1 - Gent 9/01/2022 Loods 25
27 Recyclage Ritmiek optie 2 - Gent 8/01/2022 Loods 25
28 Examen Ropeskipping DIFF/CREA - Leuven 15/01/2022 BRABANTHAL
29 Jurycursus Ritmiek - categorie IV - Gent 15/01/2022 Loods 25
30 Examen Recylage Ritmiek - optie 2 - Gent 22/01/2022 Loods 25
31 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie IV - Leuven 23/01/2022 JEUGDHERBERG DE BLAUWPUT
32 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie II - Leuven 23/01/2022 JEUGDHERBERG DE BLAUWPUT
33 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie III - Leuven 23/01/2022 JEUGDHERBERG DE BLAUWPUT
34 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie IV - Leuven 23/01/2022 JEUGDHERBERG DE BLAUWPUT
35 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie II - Gent 29/01/2022 Sportverblijf Sport Vlaanderen
36 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie III - Gent 29/01/2022 Sportverblijf Sport Vlaanderen
37 Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie IV - Gent 29/01/2022 Sportverblijf Sport Vlaanderen
38 Examen Ritmiek - categorie IV - Gent 30/01/2022 Loods 25
39 Jurycursus (beperkt) Toestelturnen jongens - categorie I - Leuven 30/01/2022 JEUGDHERBERG DE BLAUWPUT
40 Jurycursus (uitgebreid) Toestelturnen jongens - categorie I - Vilvoorde / Leuven 16/01/2022 EUROVOLLEYCENTER
41 Examen TTJ I - Leuven 13/02/2022 BRABANTHAL
42 Examen TTJ IV - III - II - Leuven 13/02/2022 BRABANTHAL
43 Judge@home CREA AB 30/06/2022 Thuis
44 Judge@home CREA CI 30/06/2022 Thuis
45 Judge@home DIFF AB 30/06/2022 Thuis
46 Judge@home DIFF CI 30/06/2022 Thuis
47 Judge@home RECREA ACRO 30/06/2022 Thuis
48 Judge@home Recrea AT/LM/TU 30/06/2022 Thuis
49 Judge@home Recrea DMT/MT/TRA 30/06/2022 Thuis
50 Judge@home RECREA Rope Skipping 30/06/2022 Thuis
51 Judge@home RECREA Toestelturnen 30/06/2022 Thuis
52 Judge@home Rope Skipping Speed AB 30/06/2022 Thuis
53 Judge@home Rope Skipping Speed CI 30/06/2022 Thuis